A je to za námi

PhotoGrid_1419669777544

Vánoce jsou svátky klidu a pohody…

Něco na tom pravda bude. Ano, většina z nás má volno v práci, ráno si spíte déle, dáte si kafíčko, čerstvou vánočku po domácku dělanou, v televizi od rána příjemné pohádky. Zdá se to zprvu jako ráj na zemi. Do té doby než musíte vstát a jet nakoupit nějaké ty salámy, veky, chytit si kapříka a nakoupit plno vína a pití k tomu. A peklo začíná! Žíla Vám začne nabíhat už při první křižovatce, ve které stojíte půlhodiny. Jelikož nejste jediní, kdo stojí o výborné chlebíčky, parkujete až na konci ulice a další půlhodiny Vám trvá cesta do obchodu. Kde vstupujete do obrovského chaosu. Lidé se předhánějí, kříží si ruce, přetahují se, naráží do sebe vozíky, nervózně přešlapují u pultů, kde uřícené prodavačky dělají vše pro to, aby Vašim nevhodným poznámkám a nepříjemným pohledům předešly. I když se po dvou hodinách dostanete z obchodu, stres Vás neopouští, právě čekání u fronty Vám překazilo časový harmonogram. A Vy máte strach, že nic nestihnete. U plotny lítáte od hrnce k hrnci, do zad Vám paří sluníčko, protože v Česku se sluníčko rozhodlo trávit svátky s námi, což na nervozitě neubírá. A tohle všechno jen kvůli třem dnům, který pak přestanou a Vy padnete do postele s myšlenkou, že už jen 363 dní a máte to tu znova.

Ale i tak mají Vánoce své kouzlo, lidé se k sobě umí chovat slušně, schází se celá rodina, která se přes celý rok pořádně neviděla. Přilétají děti z cizin, přijíždí vnoučata a tahle radost veškerý stres zažene. I my jsme si zpříjemnili tyto svátky. Sešli jsme se celý tým Best Hotel Garni a připili si na Vánoční časy, rozdali jsme si pár dárků a tzv. si oddechnuli a zase o něco víc stmelili kolektiv. Na pár dní si odpočnul i hotel a teď už jedeme zase v plném proudu.

V nejbližší době už nás čeká jen závěrečné ukončení roku. A i my jsme si pro Vás připravili nějaké to zpříjemnění tohoto dne v podobě Silvestrovského balíčku.

 

Budeme se na Vás těšit!