Práce ducha šlechtí, ale zábava je nutná pro mysl…

halloweenMěsíc uběhl jako voda a my se dočkali naší HALLOWEEN PARTY. Ze začátku se v každém projevila lenost, shánět kostým se nikomu nechtěl, vymýšlet, co si obléct a kde to sehnat se zdálo být dost obtížné. Avšak na internetu jsme začali nacházet inspirace a tak se do toho každý s vervou vložil. Výsledek byl úžasný, opravdu každému to slušelo, dokonce i „šéfika“ jsme do masky narvali. :-) Opět jsme nezklamali a hotel také oblékli dýně, čarodějnice a obrovská pavučina s pavoukem neměli chybu. Večírek se rozjel v plném proudu a dokonce se k nám přidalo i pár hostů. Vše se vydařilo, tak jak mělo, až teda na druhý den, ale o tom raději pomlčíme. :-) Abyste nepřišli o zážitek, v příloze jsem Vám udělala malou koláž z fotek, více fotek si však můžete prohlédnout na naši facebookové stránce: <<<CLICK>>>

 

Jelikož měla party úspěch, rozhodli jsme se pro Vás dělat takové akce častěji. Zábava je nutná, oddychnout si na chvíli a uvolnit se. Důvody se vždy najdou, jako například blížící se narozeniny našeho hotelu. O všem budete však předem informovaní. :-)

Přeji krásnou neděli!

Informační oznámení poplatníka
Ing. Miloslav Šebesta, IČ. 02181657

Podle Zákona číslo 112 Sb. o evidenci tržeb ze dne 16. března 2016 je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tržba evidována v běžném režimu.

Ochrana osobních údajů