Služby

Best hotel Garni** není jen ubytovací zařízení, nabízíme i další služby široké veřejnosti, firmám a společnostem.

Bufetové snídaně

Vydatná snídaně je prvním krokem jak začít správně nový den, a proto pro Vás každý den připravujeme bohatou snídani. Snídaňový bufet obsahuje: kávu, čaj, džusy, mléko, salámy různých druhů, šunku, plátkové sýry, tavené sýry, vařené vejce, párky, müsli, jogurty, zeleninu, pečivo, vánočku.
Snídaně se podává v době od 7:00 do 9:00 hodin (po domluvě možno snídat dříve či později).

Školicí místnosti

Kromě kvalitního a ekonomického ubytování pro Vaše zaměstnance, partnery či hosty můžeme nabídnout Vaší firmě možnost pořádání firemních porad, obchodních setkání, seminářů či školicích akcí. Místnost s kapacitou 25 osob si můžete pronajmout denně od 9:30 hodin (pronájem v dřívějších hodinách po dohodě).  Cena za první hodinu 500 Kč / hod., za každou další započatou 200 Kč / hod.

Platební karty

Akceptujeme všechny druhy platebních karet.

Ubytování s domácím mazlíčkem

Cestujete-li se svým domácím mazlíčkem – psem nebo kočkou – máme pro to plné pochopení a není pro nás problém ubytovat i je.

Volnočasové aktivity

Best hotel Garni** Olomouc má velmi výhodnou polohu. Za 10 minut dojdete ke Sloupu Nejsvětější Trojice do historického středu města. Fotbaloví fanoušci ocení blízkost fotbalového stadionu SK Sigma Olomouc, ostatní sportovci blízkost Sportovní haly UP. Hotel poskytne zázemí také cyklistům vyrážejícím na četné cyklostezky napříč Hanou, doporučujeme nejkrásnější cyklostezku č. 51 vedoucí Litovelským Pomoravím.

Myslíme i na nejmenší

Vaše děti do 3 let u nás mají pobyt zcela zdarma a jako bonus Vám můžeme zdarma na pokoj nachystat i dětskou postýlku s kompletním vybavením. Postýlku je potřeba vždy objednat dopředu.