Hotel disponuje 31 pokoji s 63 lůžky. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
V rámci ubytování Vám Best hotel Garni** v Olomouci nabízí pokoje ve třech kategoriích:

  1. ekonomy
  2. ekonomy – lux
  3. de luxe

EKONOMY

Pokoje jsou jednoduše zařízené a svým vybavením odpovídají standardu dvouhvězdičkového hotelu. Hotel nabízí v kategorii ekonomy celkem 20 pokojů (3 jednolůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj, 14 dvoulůžkových pokojů). Každý pokoj je vybaven nábytkem, sprchovým koutem, WC, televizí (třílůžkový pokoj a čtyřlůžkové pokoje mají navíc malou lednici).
Většina pokojů v této kategorii má oddělené postele. Do 3-lůžkového pokoje je možné umístit přistýlku (nutné objednat předem).

 

 

EKONOMY – LUX

Pokoje jsou jednoduše zařízené a svým vybavením odpovídají standardu dvouhvězdičkového hotelu. Hotel nabízí v kategorii ekonomy – lux celkem 7 pokojů (1 jednolůžkový pokoj, 6 dvoulůžkových pokojů). Každý pokoj je vybaven nábytkem, sprchovým koutem, WC, televizí a malou lednicí.
Většina pokojů v této kategorii má oddělené postele.

 

 

DE LUXE

Pokoje kategrie de luxe jsou prostorné pokoje. Hotel disponuje 4 pokoji této kategorie. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, sprchovým koutem, WC, televizí a malou lednicí.
Pokoje v této kategorii mají možnost variabilního uspořádání lůžek. Do pokojů je možné umístit přistýlku (nutné objednat předem).

 

Informační oznámení poplatníka
Ing. Miloslav Šebesta, IČ. 02181657

Podle Zákona číslo 112 Sb. o evidenci tržeb ze dne 16. března 2016 je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tržba evidována v běžném režimu.

Ochrana osobních údajů